25-27 апреля 2018
31 мая - 2 июня 2018
10-12 октября
10-12 октября
10-12 октября


Заказ пригласительного
Новости
16,Январь
Изменение стоимости участия в выставке "Агропром-2018"
Приказ о изменении стоимости участия в Национальной выставке агротехнологий "Агропром 2018"

Подробнее>>>

13,Июнь
Изменение сроков проведения и стоимости участия
Приказ о изменении сроков проведения и стоимости участия в Международной специализированной выставке промышленного оборудования, металлообработки и литья "Машпром" "ЛитЭкс"

Подробнее>>>

18,Апрель
«Машпром тм» и «ЛитЭкс тм» расширяет границы! Впервые в Киеве!
Спешим сообщить, что началась активная подготовка к Международной специализированой выставке промышленного оборудования, металлообработки и литья.

Подробнее>>>

02,Март
Изменение места проведения выставки «Фасад»
Приказ о изменении места проведения Национальной выставки энергоэффективного строительства и ландшафтного дизайна «Фасад»

Подробнее>>>

24,Февраль
В новый год с новыми идеями на выставке «Агропром-2016»!
Национальная выставка агротехнологий «Агропром-2016» с 17 по 19 февраля с успехом прошла в г.Запорожье в ВК «Козак Палац».

Подробнее>>>

Краса рятує світ!


03.07.2014

5-7 червня у Львові успішно пройшов Фестиваль індустрії краси «Дзеркало моди»
Незважаючи на не стабільну ситуацію у країні Фестиваль все ж таки відбувся, отримавши величезну кількість позитивних відгуків, а також щирих побажань подальшого процвітання та розвитку, від відвідувачів, учасників і партнерів заходу.

Експозицію наповнило 86 компаній, більше ніж 250 торгівельнихмарок, а відвідало  Фестиваль 3 502 чоловіки. Можна з впевненістю сказати, про те, що Організатори «Дзеркало моди», ще раз довели - краса дійсно рятує світ, дарує свято і об’єднує!

НОВИНКИ

Експозиція була наповнена найактуальнішими тенденціями, популярними торгівельними марками та «гарячими» новинками зі світу краси, а саме: 

 1. Вперше у Львові – Відбірковий тур Чемпіонату з перманентного макіяжу «Чемпіонат на Кубок МАППМ»;
 2. Відкритий Чемпіонат Західного регіону з масажу;
 3. ГРАНДІОЗНИЙ BEAUTY-РОЗІГРАШ від компаній-учасниць при підтримці maxwoman.ua, вартість призів сягала 1 500 грн.;
 4. майстер-клас з перманентного макіяжу, на якому Лариса Волкова, розкрила усі таємниці акупунктурної техніки та нової методики ПМ брів;
 5. Більше 70 відкритих майстер-класів по всім напрямкам індустрії краси на стендах учасників;
 6. Яскравий та досить інформативний майстер-клас з подології на відкритій сцені від компанії «Здорова стопа», який зібрав близько 70 відвідувачів;
 7. Майстер-клас від зірки перукарського мистецтва Євгена Калкатова, який був орієнований тільки на тренди в зачісках, стрижках, колоруванні.

Географія

Цього року на Фестивалі всіх відвідувачів чекали компанії з близько 9 областей України, таких як львівська, київська, харківська, дніпропетровська, одеська та інші області. В свою чергу відвідувачі приїхали на «Дзеркало моди» з усіх регіонів Західної України, а саме з львівського, волинського, івано-франківського, закарпатського, рівненського, тернопільського та інших регіонів нашої країни.

ПРОГРАММА ЗАХОДІВ

 • Другий Відбірковий тур Чемпіонату з перманентного макіяжу «Чемпіонат на Кубок МАППМ»:  конкурсні завдання були складені з урахуванням актуальних тенденцій в перманентному макіяжі, а участь взяли 11 майстрів з різних міст України, які боролися за кубок переможця в 3 різних номінаціях. 
 • Відкритий Чемпіонат Західного регіону з масажу: учасників оцінювали за міжнародною консолідованої системою оцінок, у два етапи; було визначено 3 переможці та переможець у номінації «Відкриття року» - Ольга Лакота.
 • Навчальний проект з перукарського мистецтва «Дзеркало моди, Скажи!»: на відвідувачів чекали 5 обдарованих та відомих перукарів України, які презентували 14 образів протягом цілого дня.
 • Майстер-клас з візажу та перукарського мистецтва: протягом 6 червня визнаний стилість-іміджмейкер України Віка Писаренко демонструвала усі особливості створення повного модного образу та образу «з Червоної доріжки».
 • Семінар для керівників підприємств beauty-індустрії на тему: «Ефективний Beauty-управлінець » від відомого київського тренера В. Вавілова.
 • Справжньою прикрасою Фестивалю став семінар з перукарського мистецтва від ТМ «Patrice Beaute» та «Kuul» за участі українського гуру перукарства Євгена Калкатова, який продемонстрував більше ніж 5 трендових образів 2014 року.

Beauty-РОЗІГРАШ
Яскравим завершенням Фестивалю став ГРАНДІОЗНИЙ BEAUTY-РОЗІГРАШ, який відбувся при підтримці порталу maxwoman.ua. Розіграш проходив у два етапи: в online - режимі та безпосередньо на головній сцені Фестивалю.

Були розіграні 35 наборів професійної косметики, 30 безкоштовних спа-продедур, 23 професійних набори для манікюру, педикюру, нарощуванню нігтів, а також набори для hand-made та плаття ручної роботи із войлоку. Подарунки надали: компанія «Алекс Стиль» (ТM «Demax»,ТМ «Clarena»), компанія «Nila cosmetics», компанія  «Sweet Epil», компанія «M-in-M», студия "Войлочная феерия", учбовий центр «Секрет»,  компанія «Silcare», компанія «TianDe».

Робимо світ краще та об’єднуємо країну разом з «Дзеркало моди»!

Шукайте нас в соц.мережах: «Вконтакті», «Facebook»
А також на нашому порталі: expometeor.com

Для отримання більш детальної інформації
Телефонуйте: +38 (056) 373-93-70/71, +38 (0562) 357-357
Або пишіть: zerkalo@expometeor.com

Комментарии пользователей
Последний комментарий


самы крутой справа:
UFI
Поиск по сайту
 
Опрос

Оставьте ваш голос

Уважаемый гость, просим ответить, кто же вы?

 Я участник выставки
 Я посетитель выставки
 Я журналист, сотрудник СМИ
 Я не отношусь ни к одной из вышеуказанных категорий

Мы работаем ежедневно с 9.00 до 17.30
кроме выходных и праздничных дней.