17-19 апреля
25-27 апреля 2018
30 мая - 2 июня 2018


Заказ пригласительного
Новости
16,Январь
Изменение стоимости участия в выставке "Агропром-2018"
Приказ о изменении стоимости участия в Национальной выставке агротехнологий "Агропром 2018"

Подробнее>>>

13,Июнь
Изменение сроков проведения и стоимости участия
Приказ о изменении сроков проведения и стоимости участия в Международной специализированной выставке промышленного оборудования, металлообработки и литья "Машпром" "ЛитЭкс"

Подробнее>>>

18,Апрель
«Машпром тм» и «ЛитЭкс тм» расширяет границы! Впервые в Киеве!
Спешим сообщить, что началась активная подготовка к Международной специализированой выставке промышленного оборудования, металлообработки и литья.

Подробнее>>>

02,Март
Изменение места проведения выставки «Фасад»
Приказ о изменении места проведения Национальной выставки энергоэффективного строительства и ландшафтного дизайна «Фасад»

Подробнее>>>

24,Февраль
В новый год с новыми идеями на выставке «Агропром-2016»!
Национальная выставка агротехнологий «Агропром-2016» с 17 по 19 февраля с успехом прошла в г.Запорожье в ВК «Козак Палац».

Подробнее>>>

[lang:ru]Віка Писаренко - головний редактор журналу


03.07.2014

6 червня 2014 р. у Львові відбувся Майстер клас по макіяжу "Коктейльний макіяж: літні тренди" за участю провідного експерта Індустрії Краси - Вікі Писаренко.

Провідний український майстер макіяжу, харизматична Віка Писаренко, визнана у світі професійного макіяжу як справжній експерт, що завоював повагу всієї країни, показала справжні скарби мистецтва моди, стилю і макіяжу - в колосальному по своєму розмаху і пишності, майстер - класі - "Школа Стилю"!

Захід пройшов у рамках фестивалю Індустрії Краси "Дзеркало Моди - Львів 2014". Головний подіум краси розмістився  в самому центрі столиці західної України, у Львівському Палаці мистецтв.
На неординарний майстер - клас Віки зібралася величезна кількість професіоналів різних галузей Індустрії Краси, а також - звичайні прихильники моди і стилю. Майстриня представила безліч чарівних образів, які можуть прослужити не лише для професійного майстра. Досить прості комбінації накладення макіяжу грали  дивовижними фарбами. Було продемонстровано досить оригінальні і правильно розставлені акценти, які на очах кардинально перетворювали стиль моделей.
В цілому, "Літо 2014 від Вікі Писаренко" - це сама делікатність і стильна простота, ніжність і легкість, хоча у відтінках макіяжу є і чорний, і насичений синій. Лаконічність ліній, гра фактур і великі аксесуари створюють простий, нехитрий, зрозумілий і водночас милий образ. Чарівні Моделі майстер - класу тільки посилили це враження.

"Свіжої крові" додав «від - кутюрный модний комерційний образ". Віка  розповіла і продемонструвала, як за допомогою правильно розставлених акцентів зробити зачіску і  денний макіяж модними, створити довершений фешн-образ, а також, на додаток - дала актуальні поради щодо укладання і стайлінгу волосся.
По завершенню дня, Віка представила свою колекцію під назвою - "Модні тенденції в коктейльному, вечірньому макіяжі і зачісці", яка стала прекрасним прикладом елегантності з сучасним відтінком. У черговий раз майстер продемонструвала ряд принадних пропозицій, що стали очевидним доказом того, що немає необхідності інвестувати в яскраві ефектні наряди для того, щоб привернути до себе увагу і виглядати, як зірка з "Червоної доріжки".

Незважаючи на безперечну різноманітність і різну стильову спрямованість представленої колекції тим і образів, кожному помаху кисті була властива одна загальна риса, а саме - яскравість і легкість. І це радує, оскільки саме такий макіяж хочеться носити майбутнього літа.

Незабутнє враження залишилося від минулого заходу. Слухачі не пішли додому з порожніми руками. У течії дня були проведені розіграші подарункових купонів на піврічну підписку журналу "Макіяж" і купонів на продукцію  від ТМ Cinecitta, усім учасникам були вручені іменні дипломи і свіжий номер журналу "Макіяж".

Організатори проекту : Агенція Маркетингових Комунікацій "SA group"(www.sa-beauty.com), Експо центр "Метеор".

Партнери проекту : ТМ Cinecitta (професійна декоративна косметика) і ТМ label.m
(професійна косметика для волосся).

Інформаційні партнери: журнал "Макіяж" + YOU PROFESSIONAL», журнал "Дзеркало Моди".

Фото звіт і нова програма заходів "Школа Стилю з Вікою Писаренко"! - www.beautyproff.com

Автор статті: Бабій А.


Комментарии пользователей
Последний комментарий


самы крутой справа:
UFI
Поиск по сайту
 
Опрос

Оставьте ваш голос

Уважаемый гость, просим ответить, кто же вы?

 Я участник выставки
 Я посетитель выставки
 Я журналист, сотрудник СМИ
 Я не отношусь ни к одной из вышеуказанных категорий

Мы работаем ежедневно с 9.00 до 17.30
кроме выходных и праздничных дней.