25-27 апреля 2018
31 мая - 2 июня 2018
10-12 октября
10-12 октября
10-12 октября


Заказ пригласительного
Новости
16,Январь
Изменение стоимости участия в выставке "Агропром-2018"
Приказ о изменении стоимости участия в Национальной выставке агротехнологий "Агропром 2018"

Подробнее>>>

13,Июнь
Изменение сроков проведения и стоимости участия
Приказ о изменении сроков проведения и стоимости участия в Международной специализированной выставке промышленного оборудования, металлообработки и литья "Машпром" "ЛитЭкс"

Подробнее>>>

18,Апрель
«Машпром тм» и «ЛитЭкс тм» расширяет границы! Впервые в Киеве!
Спешим сообщить, что началась активная подготовка к Международной специализированой выставке промышленного оборудования, металлообработки и литья.

Подробнее>>>

02,Март
Изменение места проведения выставки «Фасад»
Приказ о изменении места проведения Национальной выставки энергоэффективного строительства и ландшафтного дизайна «Фасад»

Подробнее>>>

24,Февраль
В новый год с новыми идеями на выставке «Агропром-2016»!
Национальная выставка агротехнологий «Агропром-2016» с 17 по 19 февраля с успехом прошла в г.Запорожье в ВК «Козак Палац».

Подробнее>>>

Літній фест для професіоналів


26.09.2011

Поринь у загадковість краси…

Цього літа у Львові пройдуть дві події, що визначать наймодніших та найталановитіших майстрів львівської індустрії краси.

У рамках виставки «Дзеркало Моди-Львів-2011», яка буде проходити з 8 по 10 червня відбудеться відкритий конкурс для перукарів, стилістів та візажистів - «Мальовнича квітка». Обмежень у конкурсі немає, тільки наявність яскравих ідей та свіжих думок. В конкурсі можуть взяти участь і метри своєї справи, і початківці. Головне - створити образ, центральним елементом якого виступає аксессуар, на мотив української природи.Він може фігурувати у зачісці, одязі, макіяжі, у будь-якій складовій образу. Дзеркало Моди Львів 2011

Для того, щоб взяти участь в конкурсі необхідно надіслати заявку з позначкою «Мальовнича квітка» на електрону адресу konkurs@expometeor.com і, отримавши анкету учасника, заповнити її.

Наприкінці конкурсу, всіх присутніх чекає найяскравіше дефіле з тих, що можна уявити. Моделі демонструють результати виконаної роботи авторитетному жюрі і всім присутнім. Видовище обіцяє бути настільки яскравим, що заслужену порцію незабутніх вражень отримають не лише учасники, але й глядачі.

Після дефіле буде оголошений переможець, який отримає, супер-приз від спонсорів. Кожен з присутніх зможе сфотографуватися в оточенні екстравагантних моделей, зберегти яскраві образи для історії. 

Дзеркало Моди Львів 2011

Хто знає, можливо у наступному році саме Ви будете приймати участь у такому конкурсі. Тож, приходьте, дізнавайтесь цікаву інформацію, та готуйтесь до наступного року.
Всі учасники отримують дипломи та призи від спонсорів.
На цьому приємні новини не закінчуються. На третій день виставки очікується «Парад театрів мод».

Незабутнє шоу приверне увагу усіх присутніх, подарує заряд приємних емоцій та занурить у світ чарівної моди. Ця подія не залишить байдужих ні дітей, ні дорослих, всі знайдуть у цьому явищі щось для себе.

Поринь у червневу спеку модних подій!

* За додатковою інформацією, стосовно конкурсу «Мальовнича квітка» та параду театрів мод, Ви можете звертатися до координаторів проекту за телефонами:
(056) 376-52-70, (067) 562-47-13.

Організатор: Експо-центр "Метеор"
Куратор проекту: PR-агенція FABERGE-MEDIA 
Спонсор: Компанія Оriflame


Комментарии пользователей
Последний комментарий


самы крутой справа:
UFI
Поиск по сайту
 
Опрос

Оставьте ваш голос

Уважаемый гость, просим ответить, кто же вы?

 Я участник выставки
 Я посетитель выставки
 Я журналист, сотрудник СМИ
 Я не отношусь ни к одной из вышеуказанных категорий

Мы работаем ежедневно с 9.00 до 17.30
кроме выходных и праздничных дней.